Strona główna W górę Informacje TIENS Nowości Współpraca Kontakt

Olej z wiesiołka

 

Olej z czosnku
Olej z wiesiołka
Wejkan
Tran z węgorza

Olej z wiesiołka - Primrose oil

PROFILAKTYKA I WSPOMAGANIE LECZENIA

Olej z wiesiołka to produkt pobudzający mechanizmy obronne człowieka. Wiesiołek posiada właściwości wzmacniające ogólną odporność organizmu. Preparat jest wskazany dla osób mających problemy ze skórą. Może być także spożywany przez diabetyków.

 

Reguluje zaburzenia hormonalne u mężczyzn i kobiet, związane ze spadkiem poziomu hormonów płciowych:

 •  bolesne lub nieprawidłowe miesiączkowanie,
 •  brak miesiączki,
 •  impotencja u mężczyzn,
 •  oziębłość płciowa u kobiet, bezpłodność.

Wskazania:

PROFILAKTYKA I WSPOMAGANIE LECZENIA

 1. Profilaktyka endometriozy (przemieszczenia błony śluzowej macicy, gruczolistości macicy)
 2. Nadciśnienie, choroba wieńcowa, profilaktyka miażdżycy.
 3. Osłabienie wzroku wskutek schorzenia siatkówki oka.
 4. Leczenie długo gojących sie ran.
 5. Rehabilitacja po zatruciach organizmu i ciężkich chorobach infekcyjnych.
 6. Odmładzanie skóry, także po operacjach plastycznych.
 7. Zachowanie jędrności i elastyczności skory po gwałtownym spadku wagi ciała.

Wiesiołek roślina trawiasta rosnąca na północnym wschodzie Chin. Bywa nazywana nocnym pierwiosnkiem, gdyż jej kwiaty rozwijają sie tylko nocą
Olej otrzymuje sie z nasion rośliny przy nowoczesnym zastosowaniu ekstrakcji zimnem. Podstawowymi składnikami oleju z wiesiołka są nienasycone kwasy tłuszczowe. Najważniejszy aktywny element to kwas gamma-linolenowy.
Kwas gamma-linolenowy to niezbędny składnik funkcjonowania naszego organizmu, który przez ten organizm nie jest wytwarzany, stąd musi być dostarczony z zewnątrz.

Badania dowodzą, że kwas gamma-linolenowy uczestniczy w tworzeniu prostaglandyn, a także jest niezbędny w procesie ich przemiany, podtrzymującej naturalne procesy fizjologiczne w organizmie kobiety. Jego brak okazuje sie główna przyczyna zachwiania cyklu menstruacyjnego. Kwas gamma-linolenowy jest jednym z podstawowych składników mitochondriów i błony komórkowej. Niedostateczna jego ilość może doprowadzić do obrzęku komórek, rozchwiania bilansu wodnego w organizmie, suchości i nadmiernej wrażliwości powłoki skórnej, aż do egzemy włącznie.

Olej z wiesiołka zawiera duża ilość kwasów alifotycznych, które znacząco obniżają poziom lipidów we krwi. Kwas gamma-linolenowy uczestniczy w lipidowej przemianie materii, kontroluje powstawanie komórek tłuszczowych, przyspiesza rozszczepianie cząsteczek tłuszczu i tym samym pomaga w osiągnięciu efektu odchudzania. Jednym słowem kwas ten okazuje sie substancja podtrzymującą zdrowie ludzkiego organizmu, wykazującą zbawienne działanie przy naruszeniu cyklu menstruacyjnego, ma właściwości kosmetyczne, pomaga pozbyć sie zbędnych kilogramów. Olej z wiesiołka może stać sie doskonałym preparatem dla kobiet.
 

Dawkowanie:

3-6 kapsułek dziennie, w trakcie jedzenia.
Po 1 opakowaniu 2-3 razy w ciągu roku.
Opakowanie: 60 kapsułek

Promocja miesiąca
Kupuj
Cennik
Zarabiaj
Wszystkie produkty
FAQ
Suplementy przy chorobach
Nota prawna